UWAGA: Towar wysyłamy pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem rano - w pozostałym czasie jesteśmy w trakcie koncertów i sklep przenosi się w trasę.

WYSYŁKA: Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką priorytetową. W celu wyboru opcji wysyłki za pobraniem skontaktuj się z nami: info@oldschool.pl lub wpisz w komentarzu podczas składania zamówienia informację, że chcesz aby wysłano do Ciebie przesyłkę za pobraniem.

Towar wysyłamy po otrzymaniu przelewu, w ciągu trzech dni roboczych od zaksięgowania go na koncie. W sytuacjach wyjątkowych /koncerty w środku tygodnia/ termin wysyłki może się opóźnić.

DORĘCZENIE PRZESYŁKI: Aby dowiedzieć się na jakim etapie doręczenia jest Twoja przesyłka, korzystaj z opcji śledzenia przesyłki w internecie: http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Numer przesyłki otrzymasz od systemu Pocztex smsem, lub w formie maila wysłanego ze strony www.oldschool.pl

KOSZTY WYSYŁKI na terenie Polski : Koszty wysyłki zostaną wyświetlone podczas składania konkretnego zamówienia. 

Koszty wysyłki za granicę: Koszty wysyłki zostaną wyświetlone podczas składania konkretnego zamówienia.  Koszty wysyłki sporadycznie mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów, w takim wypadku informujemy kupującego mailowo o dopłacie.

Przybliżony koszt wysyłki towarów na terenie Polski kalkulowany jest wg wagi towaru i jest widoczny podczas składania zamówienia w sklepie.

Zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka na terenie Polski gratis.

 

 


Kategorie