Menu Zamknij

Płatność i dostawa

PŁATNOŚCI/ dostępne formy:

Przelew na rachunek w złotówkach – przelewu dokonujesz po złożeniu zamówienia i otrzymaniu danych do przelewu.

PayPal – płatności dokonujesz w trakcie składania zamówienia , wybierając opcję PayPal. Płacisz za pomocą konta PayPal lub karty kredytowej.

Karta kredytowa/debetowa – wybierając opcję płatności PayPal możesz zapłacić kartą kredytową lub debetową, przystosowaną do płatności internetowych (Visa, Mastercard, American Express, Maestro)

WYSYŁKA – terminy:
Towar wysyłamy pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem rano – w pozostałym czasie The Analogs, który obsługuje sklep, jest w trakcie koncertów.
-Koszty przesyłki pokrywa klient.
-Na żądanie klienta wysyłamy paczki za pobraniem- w tym celu należy skontaktować się mailowo pod adresem: info@oldschool.pl i wyrazić chęć wyboru wspomnianej formy wysyłki i płatności.
-Koszty każdego zamówienia zostaną wyświetlone podczas jego składania i są uzależnione od wagi i ilości zamówionych przedmiotów.
-Przesyłki wysyłamy Pocztą Polską, w ciągu trzech dni od zaksięgowania kwoty na naszym koncie.
-W wyjątkowych przypadkach wysyłka może ulec opóźnieniu ze względu na nietypowe terminy koncertów The Analogs / w ciągu tygodnia/, o czym informujemy mailowo, gdy wystąpi taka sytuacja.
-Po nadaniu przesyłki klient otrzymuje jej numer, dzięki któremu może sprawdzać jej status, wpisując go w system przewoźnika Poczty Polskiej: http://emonitoring.poczta-polska.pl/
-Uprzejmie informujemy, że nie odpowiadamy za działanie Poczty Polskiej: za opóźnienie doręczenia przesyłki oraz za ewentualny brak informacji w internetowym systemie śledzenia przesyłek o jej losach po nadaniu.

Po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie bankowym lub PayPal wysyłamy towar.